Що таке YouHodler. Як використовувати YouHodler | Крипто кредити

У цьому пості ви дізнаєтесь, що таке YouHodler | Як використовувати та як заробити на YouHodler.

Що таке YouHodler

YouHodler це онлайн-біржа, призначена для підтримки торгівлі криптовалютами і не тільки. YouHodler, описана як гібридна платформа CeDeFi, пропонує інноваційні продукти DeFi, що відходять від традиційніших платформ обміну.

YouHodler, заснована у 2018 році зі штаб-квартирою у Швейцарії та на Кіпрі, підтримує торгівлю найбільшими за ринковою капіталізацією криптовалютами. YouHodler також підтримує такі криптовалюти:

Tether, USDC, Pax Dollar, TrueUSD, DAI, HUSD, EURS, Uniswap, Compound, Maker, SushiSwap, yearn.finance, Synthetix, OmiseGo, Paxos Gold, Stellar, 0x, Bancor, Dash, Tron, EOS, Polygon, Aave, Токен Huobi, Tezos, токен Basic Attention та Augur. Однак платформа постійно додає нові монети до свого портфеля, щоб розширити охоплення ринку криптовалют.

Підтримуючи торгівлю криптовалютою, YouHodler пропонує низку інших ключових продуктів. До них відносяться крипто-кредити, відсотки, мульти HODL та Turbocharge.

Як мультипродуктова платформа YouHodler безпечна і регулюється. Правила включають

 • Довіреність ломбарду #LEAE-PGG-EV-2020-0001 (Швейцарія)
 • СРО Полірег
 • Афілійовано з Омбудсменом з фінансових послуг FINSOM.
 • Кіпрська ліцензія (Cypress) – заявка знаходиться на стадії розгляду.

YouHodler – це глобальна платформа, яка підтримує всі країни, за винятком таких:

Афганістан, Бангладеш, Китай, Куба, Німеччина, Іран, Ірак, Північна Корея, Пакистан, Судан, Південний Судан, Сирія, Сполучені Штати Америки, Малі віддалені острови США, Віргінські острови США.

Атрибути платформи YouHodler

Ключові атрибути платформи YouHodler включають:

 • Підтримує криптовалютні та фіатні депозити та зняття коштів.
 • Криптокредити: 90% кредиту до вартості.
 • Отримайте до 12,3% річних для стейблкоїнів та до 8% для інших криптовалют.
 • Multi HODL: збільшуйте заощадження та зберігайте щоденні відсотки.
 • Turbocharge: клонування застави у криптовалюті для збільшення прибутку
 • Світова спільнота з клієнтами з більш ніж 100 країн.
 • Програма YouHodler Crypto Wallet дозволяє користувачам зберігати, обмінювати та витрачати 7 стабільних монет та 30 криптовалют.
 • Як регульована біржа, YouHodler приділяє велику увагу безпеці.

Найкращі пільги

 • Заробляйте відсотки на своїй криптовалюті

Якщо ви тримаєте криптовалюту на тривалий термін, можна шукати способи отримувати відсотки від ваших активів. YouHodler грає близько 5% на альткоінах і близько 12% на стейблкоінах, залежно від валюти. Відсотки нараховуються щотижня і виплачуються у тій самій валюті — ви не можете вносити біткойни та отримувати відсотки у доларах. Ви можете вивести свої кошти у будь-який час.

Ці ставки добре порівнюються з іншими крипто-кредиторами на ринку, але важливо придивитися і зважити свої варіанти. Наприклад, ви можете заробляти гроші на деяких криптовалютах, розміщуючи їх (пов’язуючи їх, щоб зробити мережу більш стабільною) або надаючи ліквідність (розміщуючи свої монети на торговій платформі, щоб зробити торгівлю більш плавною). Кожен варіант має свої плюси та мінуси.

 • Займіть під заставу вашої криптовалюти

Якщо у вас є криптовалюта і вам потрібна готівка, YouHodler дозволяє використовувати вашу криптовалюту як заставу. Він пропонує найвище співвідношення кредиту до вартості (LTV). LTV – це відсоток застави, доступний для отримання кредиту. (Наприклад, якщо хтось має криптовалюту на 1000 доларів, а LTV становить 90%, він зможе зайняти 900 доларів.)

Оскільки це забезпечений кредит, немає потреби у перевірці кредитоспроможності, і він зазвичай затверджується миттєво. Тим не менш, добре подумайте, перш ніж брати кредит — ви заощадите на відсотках, якщо зачекаєте, доки не зможете оплатити витрати заздалегідь.

 • Розширені торгові інструменти

YouHodler дозволяє клієнтам купувати криптовалюту з кредитним плечем та використовувати інші передові торгові інструменти. Наприклад, ви можете зробити ставку на те, що ціна криптовалюти зростатиме або падатиме (буде «довгою» або «короткою»). Ви також можете прискорити свої інвестиції, використовуючи позикові гроші, які ми розглянемо докладніше.

 • Суворе знання свого клієнта (KYC) та процеси боротьби з відмиванням грошей (AML)

Це може бути за або проти, залежно від вашого погляду. Якщо ви хочете торгувати криптовалютою анонімно, YouHodler не для вас. З іншого боку, якщо ви хочете бути впевнені, що інвестуєте в компанію, яка хоче уникнути відмивання грошей, YouHodler ставиться до цього серйозно.

 • Хороше обслуговування клієнтів

YouHodler отримав 4,4 бали з 5 на TrustPilot. Рецензенти хвалять їхнє швидке обслуговування клієнтів та високі відсоткові ставки. Одна попереджувальна примітка: деякі клієнти дали погані відгуки про YouHodler, в основному через виведення коштів. Перш ніж переказувати великі суми грошей на будь-яку криптовалютну біржу, переконайтеся, що ви впевнені в тому, як вивести їх знову.

Плюси і мінуси

Плюси

 • CeDeFi: інтеграція цінових потоків Chainlink для підвищення надійності ключових функцій, включаючи видачу кредитів та ліквідацію незабезпечених кредитів.
 • Сумісність та прозорість: YouHodler регулюється та має прозору структуру комісій.
 • Криптовалютні та фіатні депозити та зняття коштів: користувачі можуть вносити та знімати як криптовалютні, так і фіатні валюти.
 • Служба підтримки: користувачі можуть зв’язатися з відповідальною службою підтримки клієнтів у чаті.
 • Пропозиція кількох продуктів: користувачі можуть отримувати відсотки, а також брати забезпечені криптовалютою кредити для збільшення доходів.
 • Безпечний та регульований: має кілька ліцензій з великим акцентом на безпеку.
 • Криптовалюти, що підтримуються: 20 кращих криптовалют і не тільки.
 • Перевірка: простота адаптації та зручність для користувача.

Інші позитивні сторони включають

 • Партнерська програма: Привабливі винагороди з виплатами у фіатній валюті, криптовалюті чи стейблкоїнах.
 • NFT: YouHodler також надає користувачам доступ до NFT.

Мінуси

 • Обмежена кількість підтримуваних криптовалют. Однак доступні найбільші криптовалюти по ринку та найпопулярніші. Згодом це перестане бути проблемою, оскільки платформа розширює своє криптопокриття.
 • Нема демо-рахунку. Однак на платформі легко орієнтуватися, і є чуйна група підтримки клієнтів та великий розділ довідки, щоб допомогти користувачам.

Як працює ЮХодлер

YouHodler має мобільний додаток та веб-інтерфейс. Ви можете обмінювати криптовалюти на сайті, отримувати відсотки та позичати гроші.

Для початку внесіть щонайменше 100 доларів США у спеціальний гаманець і виконайте процедури «знай свого клієнта» (KYC). Щоб внести фіатні (традиційні) гроші, користувачі повинні надати посвідчення особи з фотографією та підтвердження адреси.

Депозит чи трейдер

YouHodler дозволяє клієнтам за межами США отримувати пасивний прибуток від своїх криптовалютних активів. Вкладники можуть заробляти одні з найвищих ставок у галузі як на крипто, так і на стейблкоїнах. Щотижня нараховуються відсотки. Ідея полягає в тому, що YouHodler винагороджує вас за HODLing (крипто-сленг для Hold On for Dear Life).

У той же час, YouHodler рекомендує вкладати від 10% до 20% ваших інвестицій у свій інструмент MultiHODL з високим ризиком. Ви використовуєте цей інструмент, щоб позичати гроші і робити ставки на те, збільшиться або зменшиться вартість певних криптовалют. І ви можете використовувати свої інвестиції до 30 разів, збільшуючи свій потенційний прибуток та рівень ризику.

YouHodler пропонує кілька способів зниження ризиків, але клієнти повинні знати, що це торгові інструменти, призначені для професійних інвесторів.

Як позичальник

Позичальники можуть використовувати криптовалюту як заставу для отримання кредиту в доларах, євро, фунтах стерлінгів, швейцарських франках, біткойнах або стейблкоінах. Гроші можна внести на банківський рахунок, вивести на кредитну картку або використовувати на біржі для купівлі криптовалюти. Майте на увазі, що може стягуватися комісія за зняття коштів (див. нижче).

YouHodler пропонує три стандартні кредити, кожен зі своїм терміном та співвідношенням кредиту до вартості (LTV). Він також встановлює «ліміт зниження ціни», тобто, наскільки може впасти вартість крипто-застави, перш ніж YouHodler продасть заставу і закриє кредит. Як ви можете бачити в таблиці нижче, 30-денний кредит з LTV 90% не має великої свободи дій. Тим не менш, YouHodler дає позичальникам можливість додати додаткове забезпечення, якщо це потрібно.

Ось як працюють три типи кредиту за кредитом у розмірі 5000 доларів, який використовує біткойн як заставу:

ТЕРМІН КРЕДИТУ30 ДНІВ61 ДЕНЬ180 ДНІВ
Коефіцієнт LTV90%70%50%
Нижня межа ціни5%25%40%
Заставна вартість криптовалюти5 555,56 доларів США7 142,85 доларів США10 000 доларів
Загальна сума зборів та відсотків105 доларів США160 доларів400 доларів
річних25,55%19,14%16,22%
Джерело даних: YouHodler

Деякі додаткові функції, на які слід звернути увагу:

 • Позичальники можуть від початку встановити ціну закриття — точку, у якій хочуть зафіксувати прибуток. Якщо вартість їхньої криптозастави досягає цієї ціни, YouHodler автоматично продає заставу, погашає кредит і вносить кошти, що залишилися, на рахунок користувача.
 • Позики можна погашати за допомогою кредитної картки, криптовалюти або фіатних грошей, що зберігаються на платформі, або банківським переказом. Позичальники можуть погасити кредит, продавши криптозаставу.
 • Позичальники можуть продовжити термін кредиту, сплативши існуючі відсотки та 1% комісії за обслуговування.
 • Функція “Закрити зараз” дозволяє позичальникам достроково погасити кредит, використовуючи заставу. Це також йде із комісією 1%.

Турбонаддув та кредит для покупки криптовалюти

YouHodler активно заохочує користувачів позичати, використовуючи свою криптовалюту як заставу, і купувати більше криптовалюти. Це заманливо. Але позичати для покупки будь-яких ризикованих інвестицій — не найкраща ідея, тому що, якщо вони знеціняться, ви можете втратити свої гроші.

Допустимо, ви вклали 0,2 BTC в 30-денний кредит під 90% LTV. Ви отримуєте 0,18 BTC, всього 0,38 BTC. Ціна біткойна падає на 5%, викликаючи зниження ціни. Ваш початковий біткойн продається для покриття вашого боргу, і у вас залишається 0,18 BTC. Ви щойно втратили 10% свого початкового біткойна.

Функція Turbocharge YouHodler створює ланцюжок позик. Він автоматично використовує традиційну валюту, яку ви займаєте, щоб купити більше криптовалюти, та використовує цю криптовалюту як заставу за іншим кредитом. Ви можете збільшити кредит від трьох до десяти разів. Ви не отримуєте жодних цих грошей, тому що кожен додатковий кредит використовується для множення криптовалюти, якою ви володієте. Якщо значення збільшується, ви виграєте. Якщо він впаде, ви можете втратити свою початкову заставу і будь-які збори, і у вас залишаться всі кошти, що залишилися, від вашого остаточного кредиту.

Що найбільше турбує YouHodler, так це те, що він представляє ризиковані інвестиційні стратегії без великої кількості інформації про пов’язані з цією небезпеки або навчання, щоб допомогти користувачам керувати цими ризиками. Назва компанії передбачає, що це безпечне місце для зберігання вашої криптовалюти, але функції Turbocharge та MultiHODL спонукають вас ризикувати.

Огляд комісій

Комісія за обмін на YouHodler така сама, як і на інших криптовалютних біржах. Проте, зверніть увагу на витрати на введення та виведення грошей. Визначте скільки відсотків вам потрібно заробити, щоб покрити, скажімо, комісію за зняття коштів у розмірі 70 доларів, перш ніж вносити готівку.

депозит

УГОДАКОМІСІЯ
Банківський переказ SWIFT25 доларів або 25 євро
Кредитна картка4,5%
Обліковий запис AdvCash1%
Криптовалюта та стейблкоїниБезкоштовно
УГОДАМІНІМУМКОМІСІЯ
Банківський переказ SWIFT у доларах США70 доларів1,5% або 70 доларів, залежно від того, що більше
SWIFT банківський переказ у євро500 євро55 євро
Банківський переказ SEPA в євро50 євро5 євро
Банківський переказ у фунтах стерлінгів500 фунтів55 фунтів
Кредитна картка
(нині недоступна)
5 доларів США або 5 євро за наявності3,5% за наявності *
КриптоЗалежить від криптографіїЗалежить від криптографії

Комісія за обмін

Збори за конвертацію фіату в криптовалюту чи торгівлю криптовалютою варіюються залежно від транзакції. Наприклад, за конвертацію 100 доларів у біткойни стягується комісія у розмірі 1 долара (1%). За конвертацію 0,02 BTC в Ethereum (0,2%) стягується комісія у розмірі 0,000040 BTC.

Ціни можна порівняти з іншими біржами. Однак обробка угоди може зайняти від 5 до 30 хвилин, і курс може змінитись протягом цього часу.

Якщо ви використовуєте функцію MultiHodl, ви сплачуєте комісію за створення, погодинну оплату та частку прибутку у розмірі 10%, якщо ви заробляєте гроші.

Висновок

YouHodler, незважаючи на відносно невеликий час роботи, встиг зарекомендувати себе як надійний та зручний сервіс. Його основною перевагою називають клієнтоорієнтованість — максимально доброзичливий інтерфейс, цілодобова технічна підтримка, спілкування з аудиторією в соцмережах та впровадження функціоналу, який має попит на ринку криптовалютного кредитування.

4/5 - (1 vote)