Як купити Ефіріум (Ефір) в Україні: Інструкція

Як купити ефіріум (ETH)

Прибутковість цифрових монет у рази перевищує прибуток, який можна отримати при операціях із цінними паперами. Однією з найперспективніших криптовалют є ефір, який вважається головним суперником біткоїну. 

Купівля ETH на біржі криптовалю

  • ✅ Крок 1 — Зареєструйтесь на одній з криптобірж. Створіть обліковий запис на платформі.
  • 💳 Крок 2 – Зробіть депозит. Ви можете зробити депозит у будь-якій валюті будь-яким відповідним способом. За внесення депозиту не нараховують комісію.
  • 🔎 Крок 3  – Знайдіть Ethereum. У розділі Купити криптовалюту через пошук можна знайти ETH.
  • 🛒 Крок 4  – Купуйте Ефіріум. ведіть кількість, які ви хочете придбати, та натисніть на кнопку Купити.

Крім біржі, ефір можна купити:

  • через обмінник;
  • безпосередньо у власника криптовалюти через P2P ;
  • за допомогою банківської картки;
  • при обміні стейблкоїнів.

Що таке ефіріум?

Криптовалюта Ethereum – це найпопулярніший альткоін, що займає друге місце за ринковою капіталізацією (на першому місці біткоін). Основою платіжної системи є власний блокчейн з відкритим кодом, який дозволяє проводити ICO , випускати NFT та розробляти децентралізовані програми (DApps).

У розподіленій базі даних використовуються смарт-контракти, які є «розумним» цифровим договором. Угода виконується автоматично під час виконання умов, встановлених контрагентами.

Для виконання смарт-контракту не потрібна участь третіх осіб (юристи, нотаріуси, ріелтори та ін.). Інтерес до цифрових договорів виявляють компанії (Microsoft, Tesla, IBM та інші.). Технології, реалізовані в блокчейні ефіру, найближчим часом стануть основою децентралізованої економіки.

Можна сміливо сказати, що ефір — перспективне вкладення. Однак не варто забувати, що крипторинок дуже волатильний. Тому перед покупкою криптовалюти, проведіть власне дослідження активу.

Чи можна купити ефір без комісії?

Так, така нагода існує. Купуючи монети через сервіс P2P, комісію оплачує продавець.

Чим біткоїн відрізняється від ефіру?

Система біткоін створювалася як піринговий платіжний сервіс, що має децентралізовану структуру. Блокчейн Ethereum має розширені можливості. За допомогою спеціальної віртуальної машини користувачі можуть створювати смарт-контракти та децентралізовані програми. Мережа Ethereum може використовуватися як пірингова платіжна система.

Де продати ефір?

Продати цифрову валюту можна там же, де купили. Якщо на біржі, то потрібно зайти в свій рахунок, відстежити найбільш вигідну ціну і продати за рублі, а потім вивести їх на банківську карту.

Чи можна придбати ефір без паспорта?

Деякі торгові майданчики пропонують операції без верифікації. 
Але варто звернути увагу, що таким способом можуть скористатися і шахраї, тому обережно вибирайте спосіб і місце торгівлі.

Rate this post