Все що варто знати про свиткоін купити / продати / обміняти

Що таке Sweatcoin та економіка поту?

Sweatcoin (Sweat Economy) – це унікальний дапп, що працює за принципом “рухайся і заробляй”, з кількох ключових причин, які зумовлюють його привабливість для масового ринку:

  • Для запуску не потрібен початковий капітал
  • Безкоштовний у використанні
  • Запущений як web2 –> web3 на базі 13 мільйонів гаманців і продовжує зростати
  • Невимушений, не вимагає попередніх криптографічних знань

Sweatcoin є світовим лідером у стимулюванні людей бути більш фізично активними. З моменту запуску у 2016 році додаток Sweatcoin завантажили понад 110 мільйонів користувачів, і доведено, що він спонукає людей рухатися в середньому на 20% більше. Користувачі заробляють Sweatcoins (бали лояльності), які вони можуть витратити в маркетплейсі додатку на акції, знижки та участь у розіграшах призів.

Sweat Economy – це новий проект сім’ї Sweatcoin, який переносить заохочення у Web3. Тепер люди, які ходять пішки, заробляють нову криптовалюту під назвою SWEAT токени, які вони можуть обмінювати на винагороди, використовувати для участі в NFT-іграх і відкривати для себе світ Web3 за допомогою пропозицій наших партнерів.

Як працює Sweatcoin?

Sweatcoin 🏃 працює, використовуючи вбудовані функції вашого смартфона, такі як акселерометр та GPS, для відстеження ваших кроків з використанням свого алгоритму. Після перевірки ваші кроки конвертуються у Sweatcoins. Програма використовує інтеграцію з Google для кількісної оцінки кроків користувача у фоновому режимі. Тобто вам не потрібно тримати програму відкритим під час руху, щоб рахувати кроки.

Що робити із монетами Sweatcoin?

Витрачаються на Marketplace. Вибирайте із тисяч приголомшливих брендових продуктів та послуг на торговому майданчику Sweatcoin, від високотехнологічного взуття до iPhone, занять антигравітаційною йогою, Apple Watch та багато іншого! Пожертвувати – на різні екологічні, гуманітарні цілі та цілі збереження тварин.

Де продати/придбати токен SWEAT?

Токен SWEAT можна придбати на кількох великих криптовалютних біржах, деякі з найбільших: OKX, MEXC, Bybit, FTX, KuCoin та Gate.io. весь список на https://cryptolog.com.ua/

Rate this post