StormGain криптовалютна біржа

StormGain (укр. СтормГейн) – це криптовалютна біржа для спотової та ф’ючерсної торгівлі. Підтримує роботу з фіатними грошима (кредитними та дебетовими картками будь-яких банків).

Офіційний сайт: www.stormgain.com

Криптобіржа StormGain – це майданчик для торгівлі криптовалютою. На біржі торгуються такі монети як: Bitcoin, Tether, Dash, Monero, Tron, десятки інших криптовалют та токенів. У платформи є власний торговий термінал, є браузерна та мобільна версії. Storm Gain пропонує стандартну реферальну програму та програму лояльності для покращення торгових умов. Також є інвестиційна депозитна програма із прибутком до 12% річних. На платформі представлені базові навчальні гайди, є якісна служба підтримки, яка працює 24 години на добу. Важливі особливості криптобіржі – наявність функції майнінгу Біткоїна без встановлення спеціалізованого ПЗ та нульові комісії з усіх торгових операцій. Комісійний збір стягується лише з успішних угод – у розмірі 10% прибутку трейдера.

💰 Валюта рахунку:Криптовалюти
💵 Поповнення/виведення:Банківські картки (Visa, MC) та криптовалютні гаманці
⚖️ Кредитне плече:1:300
➕ Партнерська програма:
📱 Мобільний додаток:
📤 Комісія при виведенні:
#️⃣ Тип біржі:Централізована
Платформа для Трейдинга Криптовалют

50 найпопулярніших торгових інструментів та найвищий мультиплікатор на ринку: x500 для BTC

Універсальний додаток з комісіями 0%

найдосконалішої платформи для інвестування в криптовалюту. Купуйте, зберігайте, торгуйте, обмінюйте, навчайтеся та заробляйте криптовалюту в один натиск.

Безплатний хмарний майнер біткойна

Вам не потрібно вкладати кошти. Усю крипту, отриману із криптовалютного крана StormGain, можна використовувати для торгівлі. А будь-який прибуток, отриманий внаслідок торгівлі, можна вивести.

Купуйте крипту банківською картою

Реферальна програма

Криптобіржа StormGain пропонує типову реферальну програму. За її умовами після реєстрації Ви отримуєте персональне посилання. Користувач, який реєструється на майданчику за посиланням, стає Вашим рефералом. Ви та Ваш реферал отримуєте наступні вигоди від участі у партнерській програмі:

  • рефералу після реєстрації стане доступна одноразова виплата – 3 USDT;
  • Ви отримуєте 15% від комісій з усіх торгових угод реферала;
  • також Вам перераховуються 15% від коштів, що виводяться рефералом з майнінгу.

Реферальна програма безстрокова, кількість рефералів, які реєструвалися за посиланням, не обмежена. Виплати здійснюються у USDT в останній день календарного місяця. Всі відомості з рефералів та виплат представлені у вкладці «Запроси друга» в Особистому кабінеті.

Rate this post