Біржа PrimeXBT: огляд платформи  

PrimeXBT – це торгова біржа крипто на крипто, що підтримує торгівлю криптовалютами, Forex та інші CFD активи з кредитним плечем до 100%. Однак ви можете поповнити свій торговий рахунок PrimeXBT тільки біткойном. Це означає, що ви повинні  купити Біткойн  до початку торгівлі на біржі PrimeXBT.

Офіційний сайт біржі: https://primexbt.com/

PrimeXBT дуже серйозно ставиться до безпеки своїх клієнтів. Компанія може похвалитися тим, що має передову технологію блокчейну, яка гарантує, що активи інвесторів залишатимуться захищеними у будь-який час. Ось лише деякі функції безпеки, реалізовані на платформі PrimeXBT:

  • Використання холодного сховища для біткойнів клієнта:

Щоб захистити активи клієнтів від злому та крадіжок, PrimeXBT зберігає більшу частину біткойнів в автономних системах зберігання, також відомих як холодні сховища. Тільки дуже невелика частина біткойнів реально доступна онлайн. 

  • Виділений та захищений сервер для веб-платформи:

Впровадження деяких новітніх передових технологій блокчейна гарантує, що торгова платформа PrimeXBT захищена від усіх форм онлайн-атак, особливо від DDOS-атак. Таким чином, клієнти можуть бути впевнені, що веб-платформа завжди залишатиметься легко доступною, коли це необхідно. Використання складних технологій також гарантує відсутність затримок часу виконання, зміни ціни активу, а також відсутність помилок при виконанні ордера, які можуть виникати, коли трейдер намагається розмістити замовлення, змінити його або вийти з відкритої угоди.

  • Використання двофакторної автентифікації та SSL:

Торгова платформа PrimeXBT також додає додатковий рівень безпеки за рахунок використання методу двофакторної автентифікації. Це гарантує, що жоден хакер не отримає доступу до своїх облікових записів. Метод аутентифікації у поєднанні із використанням протоколу Secure Socket Layer (SSL) гарантує, що комунікаційна мережа біржі залишається захищеною від хакерів.

Коли справа доходить до комісії, то криптовалютна біржа PrimeXBT пропонує своїм користувачам одну з найбільш конкурентоспроможних комісій у галузі. Брокер дозволяє вам купувати, продавати та хеджувати пари Форекс / індекси / товари / криптовалюти за фіксовану комісію, що стягується за кожну угоду. Комісії є важливим фактором, оскільки при розвитку торгівлі вони можуть швидко зростати. Таким чином, вибір правильної біржі з гарною структурою комісій буде мати велике значення для вашого зростання, як трейдер. Якщо ви хочете порівняти комісії на інших біржах, то ознайомтеся з нашим списком найпопулярніших  торгових Біткойн-бірж .

Біржа PrimeXBT залишається дуже конкурентоспроможною у структурі комісій, надаючи користувачам одну з найнижчих комісій в індустрії торгівлі біткойнами. На даний момент PrimeXBT стягує дуже низьку фіксовану комісію в розмірі близько 0,05% за угоду. Це дуже мало, особливо у порівнянні з іншими біржами. Більшість інших криптовалютних бірж стягують до 0,075% за кожне замовлення.

Комісія за виведення коштів PrimeXBT

Наступна комісія, яку слід враховувати під час виборів біржі для торгівлі, – це комісія виведення коштів. Зазвичай, це фіксована комісія, але вона варіюється від однієї біржі до іншої. Середня комісія за виведення коштів для промисловості Біткойн-трейдингу  становить 0.000812 BTC при виведенні біткойнів. Однак PrimeXBT зробила один крок уперед, скоротивши цю комісію майже на 40% своїх користувачів. Таким чином, користувачі платитимуть лише 0.0005 BTC, при виведенні своєї криптовалюти.

Бонус на депозит 25% від PrimeXBT

PrimeXBT має щедрий бонус на депозит у галузі, пропонуючи новим користувачам 25% бонус на їх перший депозит, який буде використовуватися на торговій платформі. Однак, щоб претендувати на цей бонус, вам необхідно внести початковий депозит щонайменше 0.01 BTC.

Внесення депозиту

Коли справа доходить до поповнення вашого рахунку PrimeXBT, важливо пам’ятати, що всі рахунки клієнтів засновані на биткойнах. Таким чином, всі ваші депозити, баланс рахунку та виведення коштів на біржовій платформі будуть переведені до Біткойна. PrimeXBT безкоштовно надає зареєстрованим клієнтам власний гаманець для прямого депозиту.

Ви також можете внести депозит за допомогою кредитної картки або іншої криптовалюти. Якщо ви внесли депозит за допомогою кредитної картки або інших криптовалют, таких як альткойн, вам потрібно буде перетворити їх на  Біткойн  на платформі за допомогою простого API, пов’язаного з Changelly. Цей API дозволяє користувачам легко  купувати біткойн  або міняти іншу криптовалюту на біткойни.

Торгова платформа PrimeXBT

У цій частині огляду я розгляну критично торгову платформу PrimeXBT. Моя увага буде зосереджена на інтерфейсі платформи, технології безпеки, стабільності та простоті використання. Я також вказуватиму на проблеми, з якими я зіткнувся при використанні платформи, і різні моменти, які, на мою думку, PrimeXBT може поліпшити.

Реферальна програма

Партнерська програма на майданчику PrimeXBT включає чотири рівні, за допомогою яких без початкових вкладень можна вибудувати повноцінний бізнес.

Реферер отримує:

  • 20% з комісій прямого рефералу (1-го рівня).
  • 15% з комісій рефералу 2 рівня.
  • 10% з комісій рефералу 3 рівня.
  • 5% з комісій рефералу 4 рівня.

Такий бізнес може бути дуже прибутковим – є приклади, заробітки на PrimeXBT до 10 000 $ лише на реферальній програмі.

Висновок

PrimeXBT є зрозумілою, простою і безпечною торговельною платформою. Велика кількість функцій та інструментів не заважає інтуїтивно зрозумілому управлінню майданчиком, тому біржа викличе інтерес як у початківців, так і в досвідчених трейдерів.

Інфраструктура платформи підтримує проведення великої кількості операцій за секунду і розрахована на екстремальні навантаження. Продуктивність у поєднанні з високим ступенем точності інформації – основні показники того, що біржа PrimeXBT заслуговує на увагу.

Rate this post