Після успішного запуску системи Bitcoin нові криптовалюти почали рости як гриби після дощу. Нині їх близько ста, але на нашому сайті наведено курси криптовалют, які активно розвиваються та мають найвищі показники з капіталізації (вартість усіх грошових одиниць, що перебувають в обігу), за вартістю валюти, за рівнем анонімності та іншими характеристиками.
- Bitcoin (Біткоін) – криптовалюта-першовідкривач, яка лідирує за всіма вказаними показниками. Курс Біткоіна щодо долара в 2017 році виріс до рекордної позначки – 20000 $.
- Ethereum (Ефіріум) – система, яка пропонує додаткові функції, крім здійснення платіжних операцій (грошова одиниця – ефіріум). Побічна опція – реєстрація угод із будь-якими активами (з урахуванням контрактів типу блокчейн).
- Tether – долар у світі криптовалют. Вартість 1 Tether = 1$
- Litecoin – система, заснована на розробках Bitcoin, але з деякими поліпшеннями – вищий ступінь анонімності та швидкість здійснення операцій.
- Digitalcash – ще одна криптовалюта, що спирається на Bitcoin. Розробники платіжної системи домоглися того, що підтвердження операцій надходять не за 10 хвилин, а миттєво.
- Monero – криптовалюта, яка обіцяє користувачам високий рівень захисту анонімності.
- NEM – одна з наймолодших систем (працює з 2016 року), що здобула найбільшу популярність та підтримку в Японії.
- Ripple (Ріпл) – одна з небагатьох криптовалют, що працює завдяки своїм унікальним розробкам, а не копіюванню інфраструктури Bitcoin.
- Stellar – з’явилася як відгалуження Ripple, але зараз працює самостійно. Поєднує платіжну систему та біржу обміну валют.
- Binance — це унікальна екосистема децентралізованих мереж на основі блокчейну.
- ByteCoin – криптовалюта з одним з найнижчих курсів по відношенню до долара та рубля з усіх представлених.
Коригуються курси криптовалют онлайн (в реальному часі), виходячи з даних останніх угод на світових віртуальних біржах та обмінних сервісах
1 біткойн в доларах
Криптовалютна ліквідність
Вибір найкращого провайдера ліквідності
Як вибрати відповідного провайдера ліквідності. Детальний матеріал
про те, як працює криптовалютна ліквідність.
Що таке криптовалютна ліквідність?
Термін «ліквідність» використовується на фінансових ринках для опису доступності та простоти, з якою той чи інший актив може бути конвертований у кошти.
Для криптовалюту ліквідність – це здатність монети/коїна легко конвертуватися в готівку або інші монети.
Чому важлива ліквідність?
Висока ліквідність є ідеальною умовою для роботи на ринку.
Вона сприяє підвищенню цін для всіх зацікавлених сторін через велику кількість покупців та продавців.
Жвавий ринок із високим рівнем торгової активності зазвичай створює рівноважну ринкову ціну, прийнятну всім.
Чинники, що впливають на ліквідність
Обсяг торгів – одне із ключових чинників, яких залежить ліквідність над ринком.
Ви можете перевірити будь-який сайт рейтингу ринкової капіталізації криптовалют і побачити щоденні обсяги.
Високий обсяг вказує на те, що все більше людей купують та продають коїни.
Через брак знань і обмежень з боку влади у цій сфері донедавна були лише ентузіасти.
Сьогодні інтерес до торгівлі біткойнами та криптовалютою загалом приваблює дедалі більше людей.
Що слід враховувати під час виборів
постачальника ліквідності?
При виборі найкращого постачальника ліквідності брокеру необхідно оцінювати свої власні конкретні потреби і робити усвідомлений вибір на основі ряду факторів:
- Пакет пропозицій. Насамперед, брокер повинен дивитися на загальний пакет пропозицій, що надається ліквідність та активи. Важливо, щоб ліквідність із кількома активами забезпечувалася постачальником ліквідності разом із доступом до протоколу FIX та даними історії. В ідеалі має бути обраний рахунок, номінований у різних валютах, а також можливість приймати всі основні стейбли токени.
- Глибина ринку. Глибина ринку є ще одним ключовим фактором. Вона служить індикатором ліквідності та глибини для конкретної валюти. Чим більша кількість заявок на купівлю та продаж за кожною ціною, тим вища глибина ринку.
- Швидкі угоди. Провайдер ліквідності повинен пропонувати швидкі торгові угоди з повторними котируваннями або ковзанням, особливо в періоди сильних коливань на ринку.
- Ціни. Цінова пропозиція постачальника ліквідності повинна включати конкурентоспроможні спреди, а також низькі комісії та свопи без будь-яких компромісів з обох сторін.
- Фіди даних. Постачальнику ліквідності необхідно пропонувати стабільні та надійні потоки даних. Цінові потоки мають відображати ціни як усіх відповідних бірж у реальному часі, так і міжбанківського ринку Форекс. Будь-які затримки отримання даних про ціни можуть призвести до втрат.
- Достовірність. Постачальники ліквідності повинні регулюватися так само, як і брокери, щоб гарантувати, що вони працюють відповідно до кращих галузевих практик, і що існує прайм-брокер, який підтримує постачальника ліквідності.
- Вимоги до звітів. Постачальник ліквідності повинен мати можливість надання автоматизованої та надійної системи звітності, яка відповідає вимогам регулятора. Система зазвичай включає: торгові звіти, звіти FIX Bridge, звіти про свопи та роловери, доступ до книги замовлень.
- Програмне забезпечення. Постачальник ліквідності повинен мати можливість працювати за протоколом FIX та іншим API