gmt криптовалюта

GMT Token курса — GMT Прогноз

Токен, забезпечений реальними активами, який приносить своєму власнику постійно зростаючий щоденний дохід BTC.

Кожен GMT підтримується реальною обчислювальною потужністю (TH/s) через протокол SHA-256. Токени, випущені через смарт-контракт блокчейн-платформ Ethereum (ETH) і Binance Smart Chain (BSC).

Початковий випуск складав 100 000 000 токенів на платформі блокчейну Ethereum, які забезпечені 100 000 TH/s. 1 GMT = 0,001 TH/s.

Відповідно до стратегії розвитку, команда постійно вводитиме додаткові потужності та здійснюватиме додаткові емісії токена GMT. Наша основна мета — довести кількість токенів в обігу до 10 000 000 000 GMT.

Після кожної додаткової емісії команда активує механізм спалювання 20-100% нових токенів, що призводить до збільшення прибутковості GMT. У результаті спалювання звільнена обчислювальна потужність перерозподіляється між усіма GMT в обігу, збільшуючи обчислювальну потужність, яка забезпечує токени. Отже, це збільшує дохід від майнінгу.

Потужність пропозиції для 1 GMT буде стабільно зростати, а потім і збільшення доходів власників токенів. Весь процес може стати більш прибутковим, ніж традиційний майнінг. Таким чином, постійне фундаментальне зростання токена означає постійне зростання його ціни вже закладене в його основі.

Токен GMT — це: – Швидкий початок інвестування в майнінг BTC. – Можливість швидкого виходу та фіксації прибутку за рахунок продажу токена. – Подвійна прибутковість для захисту інвестицій.

1/5 - (1 vote)