Global24 PRO – реєстрація та поповнення

У даному огляді ми розглянемо популярну українську платіжну систему GlobalMoney, а також мобільний електронний гаманець Global24 PRO, що належить до цієї системи. Дізнаєтеся про головні особливості та переваги, а також про те, як користуватися гаманцем (зареєструвати акаунт, поповнити гаманець та вивести кошти).

Що таке – Global24 PRO та GlobalMoney?

Global24 (Глобал24, офіційний сайт https://g-24.pro) – це електронний гаманець від платіжної системи Global Money, за допомогою якого можнго робити перекази коштів, сплачувати різноманітні послуги в інтернеті, покупати та продавати криптовалюти (гаманець Global24 працює з 2019 року).

GlobalMoney (ГлобалМані, офіційний сайт https://globalmoney.ua) – це українська платіжна система, яка офіційно працює на території України (має ліцензію НБУ), яка є оператором електронних грошей та керує електронними гаманцями Global Money. Серед важливих переваг гаманця Global24 можна виділити: низькі комісії (багато видів операцій взагалі без комісії), простий у роботі сайт та мобільний додаток (можна використовувати на українській мові), є підтримка найбільш популярних криптовалют (на покупку та продаж).

Інструкція для реєстрації гаманця Global24:

 1. Відкрийте офіційний сайт гаманця за посиланням https://g-24.pro.
 2. У верхньому меню оберіть пункт «Реєстрація».
 3. Оберіть спосіб реєстрації, який вам більше підходить – через E-mail або за номером мобільного телефону.
 4. Якщо ви обрали реєстрацію за допомогою E-mail, введіть свою електронну адресу та складний пароль для гаманця.
 5. Натисніть на кнопку «Реєстрація», щоб завершити процес реєстрації.
 6. Якщо все пройшло успішно, на вказаний вами E-mail прийде лист з підтвердженням реєстрації. Відкрийте лист та натисніть на посилання для активації акаунту.
 7. Після активації акаунту ви можете ввійти в свій гаманець за допомогою введення електронної адреси та пароля.

Зверніть увагу, що для безпеки вашого гаманця рекомендується використовувати складний пароль, який складається з букв, цифр та символів, а також не повторювати паролі для різних акаунтів.

Переваги та недоліки гаманця Global24

Переваги:

 • Гаманець Global24 є надійною платіжною системою з електронним онлайн гаманцем, яка працює в Україні офіційно з 2009 року.
 • Реєстрація гаманця Global24 є простою та швидкою, потрібні лише Email або номер мобільного телефону.
 • Гаманець можна використовувати анонімно (без верифікації).
 • Більшість послуг у гаманці Global24 надається без комісії (наприклад, поповнення рахунку мобільного телефону українських операторів, оплата кредитів, поповнення рахунку в онлайн іграх та лотереях, тощо).
 • Грошові перекази між гаманцями Global24 можна робити без комісії.
 • За допомогою гаманця Global24 можна вигідно здійснювати перекази між банківськими картками українських банків, а також переказувати гроші в інші країни (навіть у євро).
 • Гаманець має високий рівень захисту, всі операції надійно зашифровані від зловмисників. Шифрування відповідає стандартам Visa та MasterCard та сертифіковано згідно стандартів PCI DSS.
 • Гаманець Global24 має простий та зручний у роботі мобільний додаток.
 • За допомогою гаманця Global24 можна швидко купувати та продавати криптовалюти за гривні з вигідним курсом.

Недоліки:

 • Іноді мобільний додаток гаманця працює погано.
 • Часто змінюються способи поповнення та виводу коштів з гаманця.

Цікаво, що деякі користувачі відзначають недоліки гаманця Global24, зокрема, проблеми з мобільним додатком та часті зміни способів поповнення та виводу коштів. Однак, загалом, більшість відгуків позитивні, і користувачі задоволені якістю роботи гаманця та його зручністю використання.

Загалом, гаманець Global24 є надійною та зручною платіжною системою, яка забезпечує безпеку та конфіденційність операцій. Він має багато переваг, таких як швидка та проста реєстрація, можливість використовувати гаманець анонімно, відсутність комісій для більшості послуг, високий рівень захисту, зручний мобільний додаток та можливість швидкого купівлі та продажу криптовалют за гривні з вигідним курсом. Однак, як і у будь-якій іншій платіжній системі, є деякі недоліки, які можуть стати перешкодою у використанні гаманця, наприклад, проблеми з мобільним додатком та часті зміни способів поповнення та виводу коштів.

3/5 - (1 vote)