EXMO – криптовалютна біржа

Ще одна українська біржа, яка являється найбільшою у Східній Європі. Вона вирізняється дуже великою кількістю доступних валютних пар для торгів — аж 164 та невеликими комісіями.

Офіційний сайт: https://exmo.com/uk

Платформа пропонує три типи операцій – обмін P2P, розширені біржові торги з повним функціоналом та маржинальні торги. Компанія має власний торговий термінал, представлений веб-версією та мобільним додатком. Типовий інтерфейс інтуїтивний, має широкі можливості з індивідуалізації. Доступні всі стандартні платіжні системи, включаючи картки Visa, електронний гаманець QIWI, Payeer, SEPA. Користувачам надається мультивалютний гаманець.

💻 Торгова платформа:TradingView
💰 Валюта рахунку:Криптовалюти, валюти
💵 Поповнення/виведення:
Банківські картки та рахунки, електронні та криптовалютні гаманці
⚖️ Кредитне плече:
1:3
🚀 Мінімальний депозит:
0,002 BTC
📱 Мобільний трейдинг:Є
➕ Партнерська програма:Є
🎁 Конкурси і бонуси:Є

Комісія на Ехмо

Комісійні збори EXMO безпосередньо залежать від торгового рівня, аналогічна система сьогодні використовується практично всіма криптобіржами. Ідея системи в тому, що чим більший обсяг торгів користувача, тим нижчими для нього є комісійні збори. На Exmo Exchange представлено 11 торгових рівнів. Мінімальний рівень – за обсягом до 5,000$ за 30 днів комісія мейкера/тейкера становить 0,3/0,3%. На найвищому рівні обсяг торгів має становити від 20,000,000$, тоді комісія мейкера/тейкера буде -0,05/0,05%.

Платіжні методи та етапи верифікації на EXMO

Платіжна системаВалютаВерифікація особистостіВерифікація адресиВерифікація картки
VisaUSD
Bank Frick USDUSD
AdvCashOfficialUSD
PayeerOfficialUSD
Bank SEPAEUR
Bank WIRE EUREUR
Bank Frick EUREUR
AdvCashOfficialEUR
Visa/MasterCardEUR
Visa EUREUR
Clear JunctionGBP
Bank WIRE GBPGBP
Visa GBPGBP
Visa/MasterCardRUB
AdvCashOfficialRUB
PayeerOfficialRUB
YandexMoneyRUB
QiwiRUB
AdvCashOfficialTRY
VisaTRY
Visa/MasterCardUAH
TerminalUAH
Visa/MasterCardKZT
AdvCashOfficialKZT
EX-CODEУсі криптовалюти
Усі криптовалютиУсі криптовалюти

Партнерська програма від EXMO (Ексмо біржа)

EXMO пропонує стандартну однорівневу партнерську програму, яка дозволяє соціально активним трейдерам заробляти за допомогою комісійних зборів з користувачів, яких вони привели на майданчик. Для отримання цих бонусів необхідно:

  • Зареєструватися на сайті криптобіржі та пройти процедуру верифікації KYC. Після цього в Особистому кабінеті в розділі «Реферальна програма» з’явиться персональне партнерське посилання.
  • Ви можете розміщувати партнерське посилання будь-де. Кожен користувач, який зареєструється на криптобіржі за Вашим посиланням і почне торгувати, приноситиме Вам відсоток від комісій з його торгових операцій.
  • За всіма торговими операціями без участі токена EXM бонусні виплати становлять 25%. У разі, якщо в них є EXM, реферальні виплати збільшено до 40%.

Реферальна програма є безстроковою – Ви отримуєте виплати стільки часу, скільки Ваші реферали торгують на майданчику. Кількість рефералів не обмежена. Бонусні виплати здійснюються автоматично наступного дня після проведення рефералом торгової операції.

3.5/5 - (2 votes)