Currency криптобіржа

Currency.com – це криптобіржа, на якій можна торгувати токенізованими активами. Одна з перших офіційно регульованих торгових платформ у СНД, «міст» між криптовалютами та фінансовими ринками (форекс). Криптобіржа відповідає світовим AML та KYC стандартам.

Офіційний сайт біржі: https://currency.com/

Доступно інвестування, придбання та торгівля криптовалютами Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple та ін.; DeFi-токенами; токенізованими індексами S&P500 та FTSE100, токенізованими акціями світових компаній, сировиною, токенізованими ETF-інструментами, токенізованими облігаціями.

Внесення або виведення коштів здійснюється за допомогою банківських карток Visa/MasterCard, банківських переказів, криптовалютою. Введення коштів доступне за допомогою фіатних валют: долар США, євро, російський та білоруський рубль, британський фунт стерлінгів.

Торгівля на криптобіржі Currency.com доступна як без використання позикових коштів, так і за допомогою левереджа до 500x для токенізованих ринків і до 100х для криптовалют. Присутня функція обмеження збитку (стоп-лосс) і фіксації прибутку (тейк-профіт

З початку доступно 1500+ токенізованих активів, вартість яких прив’язана до ринкової ціни базового активу. У планах до 2023 року довести їхню кількість до 10 000. У інвесторів з’явилася реальна можливість інвестувати в токенізовані акції популярних компаній за допомогою криптовалют та фіату. Торгівельний термінал Currency.com представлений компанією-партнером Capital Com, яка регулюється фінансовими регуляторами Великобританії (FCA) та Кіпру (CySEC). Технологічно він дозволяє обслуговувати 50 млн угод на секунду. Сервери розташовані на хост-серверах LD4 Equinix.

У 2020 році криптобіржа Currency.com отримала нагороду в номінації «Прорив у торгівлі криптовалютою» від Міжнародної фінансової премії ADVFN та додана до рейтингів сервісів Coinmarketcap та Coingecko.

Реєстрація на сайті Сurrency.com
Реєстрація на офіційному сайті currency.com є обов’язковою умовою для торгівлі. Процес створення облікового запису включає заповнення стандартної форми із зазначенням електронної пошти та пароля, але для того, щоб використовувати функціонал криптобіржі, потрібно ще підтвердити країну проживання та ввести особисті дані, тобто пройти верифікацію. Резиденти РБ проходять ще тест на знання основ блокчейну та криптовалют (щоб підтвердити свою кваліфікацію). Для створення облікового запису користувачеві має бути більше 18 років, мультиаккаунти заборонені. При невикористанні облікового запису більше 6 місяців він деактивується, повідомлення про це надходить за два місяці до настання цієї дати. Потрібно вивести кошти, що залишилися. Тому періодично потрібно заходити до свого облікового запису. Наведемо покрокову інструкцію зі створення облікового запису в Currency.com :

  1. У реєстраційній формі вказати email і придумати складний пароль для входу, який відповідає умовам: мінімум 8 символів, повинні бути цифри, літери, спеціальні символи
  2. Перейти на платформу для ознайомлення з її функціоналом або заповнення профілю.
  3. Підтвердити країну проживання. Якщо використовується vpn, проксі, то потрібно вибрати свою країну зі списку. Важливо звернути увагу на те, що реєстрація на криптобіржі не доступна для клієнтів зі США і заборонена для низки країн: Ботсвана, Багамські острови, Гана, Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) та деякі інші.
  4. Вказати ім’я, прізвище та дату народження.
  5. Вказати адресу проживання, яку можна буде потім підтвердити.
  6. Введіть номер телефону.
  7. Після реєстрації рекомендується увімкнути двофакторну автентифікацію у відповідному розділі налаштувань (кнопка налаштувань знаходиться у нижньому лівому куті біржі). Для цього потрібно завантажити та встановити на телефон програму Google Authenticator. Потім відскануйте QR-код або введіть ключ вручну. Буде згенеровано шестизначний код, що діє протягом 30 секунд. Вказати код у рядку та підтвердити включення 2 FA. Важливо: потрібно зберегти ключ на випадок втрати телефону або видалення програми GA.
  8. Підтвердити особу. Криптобіржа Currency.com дотримується правил AML та KYC, тому потрібно завантажити підтверджуючі документи. Без цього введення фіату або криптовалюти буде недоступним. Розділ верифікації знаходиться в налаштуваннях облікового запису (“завантаження документів”), також верифікація автоматично запускається при реєстрації після підтвердження email.
  9. Далі підтвердити знання про криптовалюти та відповісти на прості питання. Необхідно зробити це самостійно, не підглядаючи у відповіді в Інтернеті.
  10. Після проходження всіх етапів з’явиться повідомлення про те, що можна розпочинати знайомство з торговим терміналом криптоплатформи Currency.com.


Rate this post