Біржа Кракен | Kraken

Криптовалютна біржа Kraken
Біржа Кракен

Біржа Kraken: можливості та торгівля

Біржа Kraken з’явилася 2011-го, відразу після світового анонсу криптовалюти Bitcoin. Повноцінну роботу торговий майданчик розпочав лише 2013-го, після 2 років розробки тестування. Біля витоків сервісу стоїть каліфорнієць Джессі Пауелл. Він є засновником та головним інвестором, а раніше також обіймав керівні посади в компанії. Насправді про Пауелл мало що відомо. Єдина достовірна інформація, що він живе у Сан-Франциско та заснував ще одну фірму, Ripple.

Вже через рік Kraken зайняла лідируючі позиції на криптовалютному ринку. Біржа стала найбільшою з торгівлі біткоїном за євро і була включена до рейтингу Блумберг. Це привернуло увагу великих інвесторів, і вони почали вкладатись у Кракен. Інвестиції сприяли зростанню трейдинг-платформи, вона стала ще активніше розвиватися і в кінцевому рахунку набула сьогоднішнього вигляду.

Наразі біржа пропонує широкий спектр фінансових послуг. Серед них спотова та маржинальна торгівля криптою, фіатні операції, стейкінг, грошові перекази. Але головний напрямок діяльності майданчика — таки трейдинг.

Кракен залучає користувачів простою реєстрацією, низькими комісійними зборами та можливістю виконувати фінансові операції у фіатних валютах. Ще одна причина популярності біржі — дуже легка верифікація, яку можна пройти буквально за кілька кліків.

Підвищіть ефективність своїх операцій за допомогою
розширених можливостей Kraken

Професійна криптоторгівля

Створіть свій безкоштовний обліковий запис Kraken ↗

Підключіть свій спосіб переказу ↗

Купуйте та продавайте криптовалюту ↗

Як купити криптовалюту на біржі Kraken: всі способи

Щоб придбати токени на сайті Kraken, необхідно зробити таке:

 1. Натиснути кнопку «Купити крипту» угорі екрана.
 2. На сторінці, що відкрилася, натиснути «Купити».
 3. Вибрати монету.
 4. Вказати суму.
 5. Підтвердити транзакцію.

Цей спосіб купити криптовалюту на біржі Kraken слід використовувати тільки у випадках, коли терміново потрібні токени. Він дозволяє максимально швидко їх отримати, проте має низку недоліків. Головні полягають у тому, що доступні далеко не всі монети та за кожну операцію стягується комісія. Купівля без цих мінусів можлива у розділі «Торги». Там потрібно сформувати оголошення, яке потім потрапить до блоку торгівлі. Там же можна самому пошукати пропозиції щодо продажу.

Торгівля на Kraken

Завершивши реєстрацію на офіційному сайті Кракен, пройшовши мінімум перші два ступені верифікації (0-я і 1-я), а також внісши кошти на депозит, можна займатися зароблянням на різниці цінових курсів або при потребі обмінювати криптовалюта в необхідних напрямках. Всі кріптовалютние біржі, як і проект Kraken, характеризуються типовою особливістю – на таких торгових майданчиках перша частина трейдингової операції являє собою обмінну дію. Тобто, не продовжуючи покупку зворотною угодою, можна отримати Інші цифрові монети, приймаючи актуальний курс.

Припустимо, трейдер купує 10 monero за 0,17 XBT або за 1108,9 USD. В цьому випадку, після першої стадії йому зарахують на кріптосчет десять монет монеро. Він їх може перевести в інше, позабіржове, зовнішнє сховище монет. Тут буде звичайна конвертація. Однак, якщо спекулюючий Користувач вирішити зробити зворотну маніпуляцію, дочекавшись потрібної котирування, то виконається вже трейдіговая операція, де різниця цін відкриття/закриття ордера складе заробіток. Допустимі різні напрямки цих маніпуляцій-криптовалюта-фіатние кошти, цифрові монети – коіни і традиційні валюти – криптографічні монети.

Сенс обмінних і спекулятивних дій на кріптобіржі Kraken зрозумілий. Тепер розглянемо технічні аспекти даних процедур.

Перша частина угоди – придбання цифрового активу за криптовалюту або Фіат. Схема маніпуляцій в особистому кабінеті така:

 • Зверху зліва в випадаючому меню вибрати цікаву пару валют, наприклад, XTB / USD або LTC/EUR. Тут же присутня кнопка, що розгортає ціновий графік.
 • Розкрити вкладку “торгівля” (Trade).
 • У з’явився підміню клікнути на клавіші “нова позиція” (New order).

Особистий кабінет Kraken: огляд та можливості

Щоб потрапити в особистий кабінет Kraken, потрібно навести курсор на кнопку з ім’ям користувача вгорі сторінки. Після цього відкриється меню, що складається із трьох блоків:

 1. Налаштування.
 2. Безпека.
 3. Верифікація.

У кожному їх є підрозділи, у тому числі можна управляти своїм профілем. Блок налаштувань містить такі:

 • Обліковий запис. Тут зберігаються всі дані користувача: нік, пароль, інформація для двофакторної автентифікації. Також у підрозділі можна налаштувати час автоматичного виходу зі свого профілю (від 1 до 240 хвилин відключити автовихід не можна).
 • Повідомлення . Тут пропонується включити або вимкнути оповіщення про листи від адміністрації біржі та рекламну розсилку.
 • документи. Тут зберігаються скани паперів, завантажені користувачем під час верифікації.
 • Аудити . Дані щодо перевірки рахунку трейдера адміністрацією майданчика.

У блоці «Безпека» можна настроїти вхід та деякі інші важливі параметри. Він складається з наступних підрозділів:

 • Огляд. Інформація про пароль, останні активні сеанси, а також пристрої, з яких входили в обліковий запис.
 • Налаштування 2FA. У цьому підрозділі можна включити та налаштувати двофакторну автентифікацію. При цьому її можна активувати не тільки для входу, але й для окремих операцій на сайті сервісу (наприклад, перекладів).
 • Блокування установок. Цей підрозділ потрібен на випадок, якщо обліковий запис зламали зловмисники. Він повністю блокує налаштування, що унеможливлює зміну пароля. Термін блокування вибирає сам користувач, він може становити від 1 до 29 днів. Відновлення доступу до зміни параметрів ЛК здійснюється виключно через службу підтримки.
 • Користувальницькі API. Тут можна створювати нові ключі та видаляти вже існуючі.

У підрозділі «Верифікація» можна пройти перевірку особи або підвищити статус свого облікового запису для збільшення лімітів та отримання нових можливостей.

Деякі функції, так чи інакше пов’язані з профілем трейдера та його діяльністю на сайті біржі, відсутні в ЛК і викликаються не з нього. Зокрема це стосується історії транзакцій. Щоб переглянути її, необхідно натиснути кнопку вгорі головної сторінки. Перехід в обліковий запис при цьому не потрібен. Поточні та завершені операції у розділі представлені у вигляді таблиці. Їх можна сортувати за декількома параметрами: датою початку та закінчення, валютою, типом транзакції. Завдяки цьому знайти потрібну позицію дуже легко.

Виведення коштів із крипто біржі Kraken

Для виведення коштів із криптовалютної біржі потрібно зробити таке:

 1. Натиснути кнопку «Переклади» вгорі сторінки.
 2. Встановити чекбокс навпроти пункту “Показати всі активи”.
 3. Натиснути “Висновок” навпроти рядка з потрібною валютою.
 4. Вибрати реквізити в блоці адреси (або вказати нові).
 5. Запровадити суму.
 6. Підтвердити дію.

Безпека користувачів

Користувачі, які думають про відкриття рахунку в Kraken, можуть бути впевнені, що їхні кошти і особиста інформація будуть оброблятися правильно і безпечно. Як одна з найстаріших і найбільших бірж, з клієнтами з усього світу, Kraken дуже серйозно ставиться до безпеки своїх клієнтів.

Вони також пройшли три окремих раунди фінансування, отримавши капітал в розмірі 6,5 млн. дол. США від 13 різних інвесторів, включаючи Money Partners Group, Blockchain Capital і Digital Currency Group.

Kraken також передав перше в світі криптографічне перевірене підтвердження аудиту резервів в 2014 році, використовуючи метод Merkle Tree, щоб підтвердити, що загальна сума Біткоінів, що знаходяться в Kraken, перевищує залишки на рахунках клієнтських рахунків.

Ми вважаємо, що це значно перевершує метод банківського обслуговування з частковим резервуванням, який використовується традиційними банками, де більшості комерційних банків потрібно всього лише тримати 10% резервів по відношенню до їх загальних депозитів. Цікаво, звідки прийдуть інші 90%, якщо всі клієнти банків вирішать, що хочуть свої гроші?

Також примітно, що Кракен щодня відкривав 50 000 нових облікових записів за станом на грудень 2018 року. Схоже, що багато людей довіряють цій біржі криптовалют, і хоча вподобання масам не завжди є хорошою стратегією, в даному випадку це вказує на рівень безпеки при роботі з Кракеном.


✖️ Плюси

 • +Проста реєстрація
 • +Великий вибір валютних пар
 • +Вигідні умови торгівлі
 • +Можливість операцій у фіаті
 • +Поповнювати рахунок можна навіть із банківської картки
 • +Наявність мобільних програм

➖ Мінуси

 • -Обов’язкова верифікація
 • -Відсутність зв’язку з техпідтримкою електронною поштою

ВИСНОВОК

Біржа криптовалют Kraken на ринку стабільно функціонує більше 9 років, незмінно користуючись популярністю у інвесторів, трейдерів і обмінних спекулянтів. Зараз проект планомірно розвивається в найбільш затребуваних напрямках, покращуючи якість надаваних функцій і послуг. На Кракен оперувати цифровими монетами можуть звичайні власники коінів, а також різні компанії. Досягти успіху тут здатний будь-який гравець кріптовалютного ринку, незважаючи на величину стартового капіталу і досвід.

Торговий майданчик Kraken-це справжній довгожитель світу цифрових грошей. Благополучно вона впоралася з атаками хакерів в 2012 – 2014 роках. Можна справедливо вважати, що професіоналізм фахівців, що займаються подальшою розробкою і оптимізацією проекту, сприятиме подальшому зростанню, розвитку, популяризації кріптобіржі.

3.2/5 - (4 votes)