Що таке токени BEP-20?

Токени BEP-20 це різноманітні криптоактиви, які не мають власного блокчейну, але використовують блокчейн смарт-контрактів Binance Smart Chain (BSC). BEP-20 – це технічний стандарт, який використовується для всіх смарт-контрактів на Binance Smart Chain для реалізації токенів.

Токени BEP-20 – це токени, що працюють на блокчейні Binance Smart Chain (BSC), який є альтернативою блокчейну Ethereum. Binance Smart Chain був створений командою Binance з метою зменшення комісій для транзакцій та покращення швидкості обробки операцій.

BEP-20 – це стандарт токенів, що використовується на Binance Smart Chain, схожий на стандарт токенів ERC-20 на блокчейні Ethereum. Цей стандарт визначає правила, які токени повинні дотримуватись, щоб працювати на Binance Smart Chain.

Токени BEP-20 можуть використовуватись для різних цілей, таких як випуск власної криптовалюти, створення власних токенів для ICO або STO, або для використання як валюти в децентралізованих додатках (DApps) на Binance Smart Chain. Вони можуть бути зберігані та передаватись між різними криптовалютними гаманцями, що підтримують BEP-20, такими як Trust Wallet, MetaMask, Ledger тощо.

Як отримати токени BEP-20?

Щоб отримати токен BEP-20, потрібно просто відправити його на свою адресу Binance Smart Chain. Адреса отримання токенів BEP-20 має той самий формат, що й адреса ETH, і починається з «0x…», тому переконайтеся, що ви чітко вказали відправнику, який токен хочете отримати і в якій мережі.

Як відправити токени BEP-20?

Відправляючи токен BEP- 20, ви цим повідомляєте контракту токена необхідність перекладу. Для цього перекладу контракту знадобиться певна кількість BNB. Таким чином, при відправленні токенів BEP-20 як мережева комісія використовуються BNB.

Тому, коли ваш баланс BNB = 0, ви не зможете вибрати свої токени BEP-20 зі списку монет для надсилання.

Як підключитись до BSC dApps?

Якщо підтримується, BSC dApps можна підключити через WalletConnect у програмі DeFi-гаманця. WalletConnect — це відкритий протокол, який дозволяє підключати десктопні DApps до мобільних гаманців з використанням наскрізного шифрування шляхом сканування QR-коду. Процес підключення до dApps через WalletConnect у програмі описаний тут .

Наша команда старанно працює над тим, щоб WalletConnect на Binance Smart Chain став доступним для вас якнайшвидше. Слідкуйте за нашими останніми новинами.

4/5 - (2 votes)