25 $ від крипто-біржі «StormGain»

Іноді маркетинг творить дива. Так що в цій статті я покажу вам приклад того, як можна заробити $25 від платформи по трейдингу криптою під назвою “StormGain”. Зрозуміло, вам ніхто не відправить гроші за просто так, потрібно зробити певні дії, але результат того вартий. До речі, пропоную насамперед зрозуміти що це за платформа і що вона робить у результаті, та й за які дії вона нам платитиме гроші, які в результаті ми можемо вільно вивести собі на рахунок.

Платформа StromGain – це біржа для маржинальної торгівлі криптовалютою. Якщо двома словами, вона дозволяє трейдити крипту з низькою комісією з використанням різних корисних інструментів, які допомагають заробляти на різниці ціни активів. Я не в курсі як там і що, але маркетологи думали і всі такі вигадали привабливу пропозицію, якою важко не скористатися. Значить, пропоную переходити від слів до справи.

Крок 1 — Переходимо на сайт платформи, реєструємось за допомогою пошти та вашого номера телефону та обов’язково робимо їх підтвердження.

Крок 2 — Щоб отримати бонус у розмірі $25, нам потрібно внести на платформу мінімум 100 USDT ($100). Маркетологи придумали цю схему через популяризацію своєї платформи у світовій крипто-спільноті, тому вирішуйте самі, вносити депозит 100 USDT чи ні. Після отримання бонусу, можна сміливо виводити гроші собі на крипто-гаманець та продавати ваші USDT на ринку за гарним курсом.

Крок 3 – Цей крок можна робити за бажанням, тому що він ніяк не впливає на отримання бонусу. Також у вкладці «Earn» є майнер (натискаємо кнопку раз на 4 години), щоб отримати додатковий профіт на цій платформі.

Як бачимо на стандартному типі облікового запису можна заробляти з мультиплікатором х0.5, так що за добу можна заробити 0.29 USDT, на тиждень – 2.02 USDT, ну і на місяць там виходить приблизно 8.67 USDT. Тож чим більше сума депозиту — тим профітнішим у вас буде рівень акаунту. Так що вклали 100 USDT, отримали бонусом ще 25 USDT і ви вже починаєте їх майнути у вкладці «Earn» та отримувати додатковий пасивний дохід від цього майданчика.

Але моя справа показати вам можливість заробити, так думайте самі і вирішуйте, потрібно вам це чи ні. До речі, ця платформа має свої прилки під IOS і Android, а це вже про щось говорить. Схема є, за бажання можна заробляти крипту на пасиві.

Rate this post