Що таке криптовалютний гаманець та як його вибрати

Криптогаманець — це спеціальна високотехнологічна програма, яка надає можливість отримувати, відправляти та зберігати криптовалюту. Існують криптогаманці, які працюють лише з однією ккриптовалютою. Є й мультивалютні криптогаманці. Розберемося докладніше.

Способи зберігання криптовалюти

Існує кілька способів зберігати криптовалюту.

  1. Онлайн криптовалютні гаманці розміщуються на сайтах та дають доступ користувачам з будь-якого комп’ютерного пристрою.
  2. Завдяки мобільним криптогаманцям, розміщеним на мобільних гаджетах, користувач має доступ до своїх грошей у будь-який момент, був би доступ до Інтернету.
  3. Біржовий криптовалютний гаманець розміщується на сайті криптобіржі.
  4. Програмний криптогаманець є програмою та встановлюється на персональний комп’ютер. Ключі від такого гаманця як зашифрованого коду є у користувача комп’ютерного пристрою.
  5. Апаратні криптогаманці є пристроями, що нагадують звичайну USB-флешку. Апаратні крипто-сховища мають власне програмне забезпечення.
  6. Паперові криптогаманці створюються на окремих сайтах і роздруковуються користувачами.
  7. Браузерні криптогаманці працюють у браузері і є розширеннями в Google Хром.
  8. Депозитні криптогаманці розміщені на платформі біржі.

Залежно від ступеня безпеки криптогаманці бувають:

  1. «Холодні» криптогаманці є особливими програмами для зберігання ключів в офлайн-режимі. Незважаючи на деякі незручності, «Холодні» сховища є найбезпечнішими. До «холодних» гаманців відносять десктопні, апаратні, паперові.
  2. «Гарячі» криптогаманці є онлайн-сервісами, біржами, програмами для мобільних пристроїв, доступ до яких здійснюється через Інтернет. Подібні сховища криптовалюти більшою мірою підійдуть для тимчасового збереження фінансових активів. Довго криптовалюту краще зберігати на «холодних» сервісах.
Rate this page