В яких криптовалют найнижчі комісії за транзакції?

Переказ $1 000 через мережу Bitcoin буде коштувати близько $5 і $3 через мережу Ethereum. Однак у мережі TRON аналогічна транзакція обійдеться менш ніж $1. До інших криптовалют з низькою комісією за транзакції відносяться Ethereum Classic, Nano , IOTA, Bitcoin SV, Bitcoin Gold, Dash, Litecoin і DOGE .

Щоб зрозуміти, як одним мережам вдається стягувати нижчі комісії, ніж іншим, необхідно дати раду механізмам консенсусу. Суть у наступному: вибирайте платформу, яка обробляє транзакції швидше та за доступною ціною.

Комісії за транзакції завжди були важливою частиною сектору фінансових та інвестиційних послуг, зокрема й у сфері криптовалют. Це пов’язано з тим, що кошти, зібрані у вигляді цих комісій, використовуються криптобіржами для ведення свого бізнесу, щоб вони, у свою чергу, могли надати інвесторам можливості інвестувати в криптовалюту. Крім того, комісії за транзакції у криптомережі необхідні, оскільки їхня оплата стимулює майнерів продовжувати виконувати свою роль у підтримці мережі блокчейн.

Однак через зростаючі комісії за традиційні банківські перекази багато людей по всьому світу вдаються до криптовалютів для переказу або отримання коштів з-за кордону. Причина в тому, що багато людей починає розуміти, що криптовалютні транзакції насправді швидкі та економічні.

Комісії за криптовалютні транзакції порівняно з традиційними комісіями за банківські перекази

Банківський переказ — це електронна платіжна послуга з переказу коштів, наприклад через SWIFT (Спільнота всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій). Коли ви здійснюєте міжнародний переказ, посередник, який здійснює переказ, стягує певну комісію.

Такі посередники, як банки або платіжні служби, наприклад PayPal, стягують зі своїх клієнтів певні комісії. Наприклад, PayPal стягує 4,4 % від суми транзакції за міжнародні перекази, а такі банки, як Chase або Bank of America, стягують великі комісії за вхідні та вихідні перекази.

З криптовалютами процес протікає інакше. По суті користувачі конвертують свої кошти в криптовалюту на децентралізованій біржі, додають адресу одержувача, оплачують комісію за транзакцію і відправляють криптовалюту. У разі комісія за транзакцію виплачується майнерам/валидаторам. Однак ця комісія варіюється в залежності від мережі блокчейн, яка використовується для транзакцій.

Але, крім цього, деякі централізовані біржі стягують власні комісії за транзакції. Ці комісії за транзакції включають не лише переказ, а й купівлю криптовалют за допомогою банківських карток.

Rate this post